• Telefon: 8615689700362
 • E-mail: myclaser@myclaser.com
  • facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  FAQs

  FAQ

  PYETJET MË TË SHPESHTA

  Cilat janë çmimi i juaj?

  Ne kemi shumë stile të ndryshme të makinës, dhe çdo grup i makinës ka accessory të ndryshme sipas kërkesave të ndryshme të saktë të punës.

  Ju lutemi të këshillojë materialet tuaja saktë, madhësinë max dhe trashësi, ne do të ofrojë skemën më të përshtatshme dhe çmimin e saktë.

  A keni një sasi minimale të rendit?

  Sasia minimale ynë mënyrë është 1 set.

  A mund të OEM ose ODM?

  Ne mund të ofrojmë OEM dhe ODM shërbimit sipas kërkesës tuaj.

  Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

  Ne mund të ofrojmë dokumentacionin përkatës, të tilla si Manual, install udhëzim dhe disa certifikata (të tilla si CO, MTL, CIQ.etc).

  Çfarë është koha mesatare çojë?

  Zakonisht është 15 ditë pune, në qoftë se duhet urgjentisht, ne do të organizojmë rendin urgjente për të reduktuar kohën.

  Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

  Ne pranojmë T / T, L / C, Paypal, Western Union, në qoftë se duhet stilet e tjera të pagesës, edhe mund të diskutohet.

  Çfarë është garanci produkti?

  Ne ofrojmë 2 vjet për të gjithë makinë

  A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

  Po, ne mund të ofrojmë artikull pagesën CIF, garanton anijeve dhe paketim të sigurt.

  Si për taksat e anijeve?

  port të ndryshme destinacion ka mallrave të ndryshme, ju lutem këshillojë port tuaj, ne do të ofrojë mallrave e saktë të anijeve.


  
  WhatsApp Chat Online!