• Telefon: 8615689700362
 • E-mail: myclaser@myclaser.com
  • facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  Na kontaktoni

  Jinan Maidun CNC Equipment Co., Ltd

  Ne jemi të angazhuar profesionalisht në prodhimin dhe shitjen e makinave të ndryshme të gdhendjes me lazer CO2, Makinerisë për prerjen e lazerit me fibra, makinerinë automatike të prerjes së thikës, CNC ruterin, makinën e shënimit me lazer dhe makinën e prerjes plazmatike, etj.

  Adresë

  Parku Industrial Laser, Avenue Qifa dhe Kryqëzimi i Rrugës Mingjia Lindore 200 metra, Zona e Zhvillimit Ekonomik, Qarku Qihe, Qyteti Dezhou.

  E-mail

  myclaser@myclaser.com

  telefon

  +86 15689700362

  orë

  E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

  Shtunë: 10:00 në 2pm

  E diel: mbyllur

  Duan të punojnë me ne?


  
  WhatsApp Chat Online!