• Telefon: 8615689700362
 • E-mail: myclaser@myclaser.com
  • facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  750W / 1000W / 1500W fibra cnc machine prerja lazer për metalike Stainless çeliku i karbonit çeliku prestar Mild çelikut

  Përshkrim i shkurtër:

  1. Aplikimi: (1). Fushat e zbatueshme Aplikohet për prerje me shpejtësi të lartë në pllaka të ndryshme metalike ose tuba të tilla si S / S, çeliku karboni, fletë e galvanizuar, pllaka elektrolitike, pllaka alumini, çeliku, bronzi, pllaka aliazh, metale të rralla dhe makina me prerje lazer; (2). Përdorur gjerësisht Përdoret gjerësisht në pajisjen e kuzhinës, kutinë elektrike të kontrollit, pajisjen me rezolucion të lartë, pajisjet mekanike, pajisjet elektrike, ndriçimin, posterët, pjesët automatike, pajisjet e ekranit, pajisjet dhe përpunimin e metaleve. 2. Kryesore ...


 • Porti: Jinan
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Aplikimi:

  (1). Fushat e
  Zbatueshme për prerje me shpejtësi të lartë në pllaka të ndryshme metalike ose tubave të tilla si S / S, çeliku të karbonit, fletë galvanizuar,
  pjatë elektrolitike, pjatë alumini, çeliku, bronzi, pjatë aliazh, metale të rralla dhe materiale të tjera prerja makinë lazer;
  (2). Përdorur gjerësisht Përdoret
  Përdorur gjerësisht në aplikim kuzhine, kuti elektrike kontrollit, pajisje të lartë të vendosur, pajisjet mekanike, elektrike
  pajisje, ndriçim, postera, pjesë auto, pajisjeve të ekranit, hardware dhe përpunimin e metaleve.

  2. Karakteristikat kryesore:

  (1). Cilësi e shkëlqyer e rrugës:  dot vogla lazer dhe efikasitet të lartë të punës, me cilësi të lartë.
  (2). Shpejtësia e lartë e prerjes:  shpejtësia e prerjes është 2-3 herë sesa e njëjta makinë prerëse lazer e CO2.
  (3). Drejtimin e qëndrueshëm: të  të miratojë të lartë lazer fibra importit botëror, performancë të qëndrueshme, pjesë të rëndësishme mund të arrijnë 100.000 orë;
  (4). Efikasitet i lartë për shndërrim në fotoelektrik:  Krahasoni me machine CO2 lazer, fibra prerja lazer makinë kanë tri herë efikasitetit fotoelektrik konvertimit.
  (5). Kosto e ulët: Kurseni energji dhe mbrojtjen e mjedisit. Shkalla fotoelektrik konvertimit është deri në 25-30%. Konsumi i ulët të energjisë elektrike, ajo është vetëm rreth 20% -30% e machine tradicionale CO2 lazer.
  (6). Mirëmbajtja e ulët:  transmetimit fibra Linja ka nevojë pasqyrojnë lente, ruani koston e mirëmbajtjes;
  (7). Operacione të Lehta: fibër linjë e transmetimit, asnjë rregullim për rrugën optik.

   

  3. Konfigurimet kryesore:

   sfef

  4. Mostrat

   

  111

   222

   

   


 • Previous:
 • Tjetra:

 • 
  WhatsApp Chat Online!