• Telefon: 8615689700362
 • E-mail: myclaser@myclaser.com
  • facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  Makinë prerëse e lazerit me kamera CCD

  Përshkrim i shkurtër:

  Specifications: Machinery type Co2 laser cutting machine Machinery mode MC-1610 CDD Processing area 1600mm×1000mm Laser tube power 60W/80W/100W/130W/150W Laser type CO2 laser tube Cutting speed 0-40000mm/min Engraving speed 0-60000mm/min Graphic format DXF/PLT/BMP/AI/DST Working voltage 110V/220V±10% 50HZ/60HZ Cooling type Water-cooling and Protection system Operating temperature 1°C-45°C Operating humidity 5%-95% (free of condensed water) Overviews:     ...


 • Porti: Jinan
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet:

  Lloji i makinerive CO2 laser machine
  Mënyra makineri MC-1610 CDD
  Zona e përpunimit 1600mm x 1000mm
  Fuqia tub Laser 60W / 80W / 100W / 130W / 150W
  type Laser Tub lazer CO2
  shpejtësia prerja 0-40000mm / min
  gdhendje shpejtësi 0-60000mm / min
  format grafik DXF / PLT / BMP / AI / DST
  tension të punës 110V / 220V ± 10% 50HZ / 60HZ
  lloj ftohje Sistemi i mbrojtjes së ujit dhe ftohjes
  temperatura operative 1 ° C-45 ° C
  lagështia operativ 5% -95% (i lirë i ujit kondensuar)

  pasqyrat:

  10_01 10_02 10_03 10_04 10_05 10_06 10_07 10_08 10_09 10_10 

   

   

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Chat Online!