• Телефон: 8615689700362
 • Е-пошта: myclaser@myclaser.com
  • Фејсбук
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

  Најчесто поставувани прашања

  Најчесто поставувани прашања

  НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

  Кои се вашите цена?

  Ние имаме многу различни стилови на машина, и секој сет на машина има различни додаток според различни точната работното услов.

  Ве молиме, известете ги точните материјали, макс големина и дебелина, ние ќе им понуди на најсоодветен шема и точната цена.

  Дали имате минимум цел количество?

  Нашите минимум цел количество е 1 сет.

  Може да ви ОЕМ или ODM?

  Ние можеме да понудиме ОЕМ и ODM услуга во зависност од вашите барања.

  Може да ви дадат соодветната документација?

  Ние би можеле да понудат соодветна документација, како што е рачно, се инсталира настава и некои сертификати (како CO, Договорот за слободна трговија, CIQ.etc).

  Што е просечната времето за води?

  Обично е 15 работни дена, ако треба итно да, ние ќе организираме на итна цел да се намали времето.

  Какви видови на начини на плаќање не ги прифаќате?

  Ние прифаќаме T / T, L / C, Paypal, Western Union, ако треба и други стилови на плаќање, исто така, може да се дискутира.

  Што е гаранција на производот?

  Ние нудиме 2 години за целата машина

  Дали ви гарантира сигурно и безбедно испорака на производи?

  Да, ние би можеле да понудат точка исплата на CIF, гаранција за превозот и пакување безбедно.

  Како за такси превозот?

  Различни дестинација порта има различни товар, ве молиме да го известите вашиот порта, ние ќе им понуди точната товарни превозот.


  
  WhatsApp Интернет разговор!