• Телефон: 8615689700362
 • Е-пошта: myclaser@myclaser.com
  • Фејсбук
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

  Контактирајте не

  Жинан Maidun CNC опрема Co, Ltd

  Ние сме професионално ангажирани во производство и продажба на разни CO2 ласерски машини за гравирање, машина за сечење со влакна со лабер, машина за автоматско сечење нож, CNC рутер, машина за обележување ласер и машина за сечење на плазма, итн.

  адреса

  Индустриски парк со ласер, авенија ifифа и источен пат на пресекот Минџа источен 200 метри, зона за економски развој, округот Ких, град Дежоу.

  Е-пошта

  myclaser@myclaser.com

  телефон

  +86 15689700362

  часа

  Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

  Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

  Недела: Затворено

  Сакаат да работат со САД?


  
  WhatsApp Интернет разговор!